MEIST

Kui sul on midagi väga vaja, siis tuleb välja, et tegelikult on seda ka teistel vaja.

Just enda vajadustest lähtuvalt alustas Jarmo Nikolai nii umbes 4 aastat tagasi toortoiduga tegelevat ettevõtlust, mis sai nimeks Free Spirit Paws.

Toortoiduga tegelemine on omaette teadus, mille kohta oleme aja jooksul palju õppinud. Erilise tõuke toortoidu segude valmistamiseks andis meile koertekoolitaja ja koolitatud toortoitumise spetsialist, Piret Kannike, kelle abil oleme kokku pannud täisväärtuslikud retseptid, et ikka oma lemmikule parimat pakkuda.

Oma toortoitudes kasutame Eestimaist toorainet ning eelistame alati väiketarnijaid suurettevõtetele. Väiketarnijad on personaalsemad ning ajavad oma asja südamega, just nagu meiegi.

Kõik partiid on meie oma neljajalgsete ekspertide poolt testitud ning heaks kiidetud, seega saame olla kindlad nii oma toitude kvaliteedis kui ka maitseelamuses, mille rõõmsad sööjad nendest saavad.

Arendame oma tootmist pidevalt ka protsesside ning pakendite vallas. Viimase uuendusena asnedasime karpidesse pakkimise kottidesse pakkimisega ning ühe tüki asemel on pakendis nüüd mitu väiksemat ja seega käepärasemalt kasutatavat tükki.

Meil on hea meel, et nende aastate jooksul on meieni tee leidnud palju toortoidu sõpru. On neid, kes proovivad ja jäävadki toortoidu peale, neid, kes pakuvad oma lemmikule toortoitu mingitel kindlatel perioodidel kui ka neid, kes proovivad korra ja otsustavad muu toidu kasuks.

Toidu soovijate hulk on pannud meid tegutsema, et pakkuda oma toortoitu võimalikult laialdaselt. Kaubaringe teeme Tallinnas, Viljandis, Pärnus ja Tartus, kulleriga saab toidu koju tellida. Samuti on meie toidud saadaval mitmetes (lemmiklooma)poodides üle Eesti.

Tegevusluba nr: 01/ABP/LE09